KONST / Litografier / Litografier 15507345
nr 1550 7345
Litografier
9 st, Konsthantverk, omkring 1900, "Bibliographisches Institut in Leipzig". Bildmått: 20,5x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:48:53
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr